Aktuality

Oddílové Vánoce 21. - 22. 12. (Víchová nad Jizerou)

Oddílové Vánoce (21.-22.12)
Sraz v pátek 21. 12. v 18.30 u školy ve Víchové nad Jizerou (cca 1 km vpravo z hlavní silnice směr Víchovská Lhota, pod kulturním domem, velké parkoviště pod velkou žlutou budovou). Skautky mají schůzku normálně od 16:00 a přesun zajistíme, věci a podsedák si vezměte s sebou. Konec v sobotu 22. 12. v 9.30 tamtéž.
Na dopravě se zkuste domluvit mezi sebou.

Počítáme s účastí všech, pokud se nemůžeš účastnit celé akce, ozvi se Céle - 605 373 609.

Program: Tradiční vánoční setkání celého oddílu. Vánoční zvyky a tradice, nadílka zvířátkům, rukodělky ...

Co s sebou: skautský kroj (kdo nevlastní, vezme si oddílové tričko), věci na přespání (spacák a oblečení dle kvality spacáku), karimatka (spíme v tělocvičně), kartáček na zuby a ručník, náhradní ponožky, oblečení do přírody (část programu proběhne venku – nadílka zvířátkům - tak na to pamatujte i s náhradním tričkem atd.), přezůvky, tužku, propisku a poznámkový blok (A6), hrnek, trošku cukroví nebo ovoce (spíše méně, než více) na naši "štědrovečerní" tabuli, starý chleba (ne bílé pečivo!) a ovoce pro zvířátka, a DOBROU NÁLADU :o).

Na případné výměně dárků mezi sebou je třeba se individuálně domluvit. Není to však nutné. Každý člen oddílu pod naším stromečkem nějaký ten dárek jistě najde :). Nejdůležitější je to, že se společně sejdeme.

Pokud máš nějaký hudební nástroj a chceš nám na něj zahrát můžeš si ho vzít s sebou.

Jídlo: S sebou si vezmi sobotní snídani a nějaké cukroví a ovoce na páteční večer. Po celou dobu akce bude k dispozici teplý čaj.

Poplatek za víkendovku činí 50,- Kč. (náklady na program)

S dotazy se obracej včas na Célu ( 605 373 609, celestyna.k@seznam.cz)pokracovatpokračovat


Přihlásit